ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

ФУТБОЛ
13:00 часа, Испания, Бетис - Жирона (Спорт+, Макс Спорт 2)
13:00 часа, Италия, Фрозиноне - Аталанта (Макс Спорт 3)
15:30 часа, Англия, Хъдърсфийлд - Манчестър Сити (Диема Спорт 2)
15:30 часа, Холандия, Еммен - ПСВ Айндховен (Макс Спорт 1)
16:00 часа, Франция, Рен - Монпелие (Нова Спорт)
16:00 часа, Италия, Фиорентина - Сампдория (Макс Спорт 3)
16:30 часа, Германия, Нюрнберг - Херта Берлин (Евроспорт 2)
17:15 часа, Испания, Виляреал - Атлетик (Билбао) (Спорт +, Макс Спорт 2)
17:45 часа, Холандия, Аякс - Хееренвеен (Макс Спорт 1)
18:00 часа, Англия, Фулъм - Тотнъм (Диема Спорт 2)
18:00 часа, Франция, Каен - Марсилия (Диема Спорт)
19:00 часа, Германия, Шалке04 - Волфсбург (Евроспорт 2)
19:00 часа, Италия, Каляри - Емполи (Макс Спорт 3)
19:30 часа, Испания, Леванте - Валядолид (Макс Спорт 2)
21:30 часа, Италия, Наполи - Лацио (Макс Спорт 3)
21:45 часа, Испания, Барселона - Леганес (Спорт+, Макс Спорт 2)
22:00 часa, Франция, Сент Етиен - Лион (Диема Спорт)

ТЕНИС
8:00 часа, Аустрелиън Оупън (Евроспорт, Евроспорт 2)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
21:00 часа, Автомобилно състезание на шампионите с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард,
Мик Шумахер, Лукас ди Граси и др. (БНТ 3)

ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа, Италия, Тренто - Чивитанова (Ринг)

БАСКЕТБОЛ
20:30 часа, Испания, Баскония – Барселона (Диема Спорт 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
15:45 часа, Световна купа по ски-скокове (Евроспорт)
16:30 часа, Световна купа по биатлон (Евроспорт)

ПО ИНТЕРНЕТ
ФУТБОЛ
13:00 часа, Испания, Бетис - Жирона - ТУК 
13:00 часа, Италия, Фрозиноне - Аталанта - ТУК 
15:30 часа, Англия, Хъдърсфийлд - Манчестър Сити - ТУК 
15:30 часа, Холандия, Еммен - ПСВ Айндховен - ТУК 
16:00 часа, Франция, Рен - Монпелие - ТУК 
16:00 часа, Италия, Фиорентина - Сампдория - ТУК 
16:30 часа, Германия, Нюрнберг - Херта Берлин - ТУК 
17:15 часа, Испания, Виляреал - Атлетик (Билбао) - ТУК 
17:45 часа, Холандия, Аякс - Хееренвеен - ТУК 
18:00 часа, Англия, Фулъм - Тотнъм - ТУК 
18:00 часа, Франция, Каен - Марсилия - ТУК 
19:00 часа, Германия, Шалке04 - Волфсбург - ТУК 
19:00 часа, Италия, Каляри - Емполи - ТУК 
19:30 часа, Испания, Леванте - Валядолид - ТУК 
21:30 часа, Италия, Наполи - Лацио - ТУК 
21:45 часа, Испания, Барселона - Леганес - ТУК 
22:00 часa, Франция, Сент Етиен - Лион - ТУК 

ТЕНИС
8:00 часа, Аустрелиън Оупън - ТУК 

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
21:00 часа, Автомобилно състезание на шампионите с участието на Себастиан Фетел, Дейвид Култард, 
Мик Шумахер, Лукас ди Граси и др.  - ТУК 

ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа, Италия, Тренто - Чивитанова - ТУК 

БАСКЕТБОЛ
20:30 часа, Испания, Баскония – Барселона - ТУК 

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
15:45 часа, Световна купа по ски-скокове - ТУК 
16:30 часа, Световна купа по биатлон - ТУК 

https://www.blitz.bg
 
Коментирай