Албена на 50
Начало Новини СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ И ИНТЕРНЕТ ДНЕС

167

ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ

АМЕРИКАНСКИ СПОРТОВЕ
23:00 часа (НХЛ) Сан Хосе Шаркс – Лос Анджелис Кингс (MAX Sport 1)
23:59 часа (НБА) Лос Анджелис Клипърс – Денвър Нъгетс (Диема Спорт)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Куршевел (Евроспорт 1)
12:15 часа (Ски свободен стил) Световна купа в Инихен (Евроспорт 2)
12:40 часа (Сноуборд) Световна купа в Червиня (БНТ 3)
12:45 часа (Северна комбинация) Световна купа в Рамзау (Евроспорт 1)
14:00 часа (Алпийски ски) Световна купа в Куршевел (Евроспорт 1)
14:30 часа (Дартс) Световно първенство, десети ден (Нова Спорт)
15:30 часа (Биатлон) Световна купа в Нове Место (Евроспорт 1)
16:45 часа (Алпийски ски) Световна купа в Мадона ди Кампилио (Евроспорт 1)
17:45 часа (Биатлон) Световна купа в Нове Место (Евроспорт 1)
19:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Мадона ди Кампилио (Евроспорт 1)
23:30 часа (Бокс) Професионална гала вечер в Манчестър (MAX Sport 2)

ФУТБОЛ
12:30 часа (Турция, Суперлига) Анкарагюджю – Гьозтепе (beIN Sports Turkey 1 HD)
13:00 часа (Румъния, Лига 1) Херманщад – Виторул (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look Sport (romania) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Лацио – Каляри (MAX Sport 3, Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 1 Serbia, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, DAZN 2 Bar HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 1 UK (stream), Eleven Sports 4 Poland HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, MATCH! TV / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), ONE2 Sport Israel / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Setanta Sports Georgia, Sport TV1 (slovenia), Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 9 za, Telekom Sport RO 2 / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Арминия – Хайденхайм (Sky Bundesliga 4 / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Инголщад – Ян Регенсбург (Sky Bundesliga 5 / HD, Sport 3 Israel / HD)
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Санкт Паули – Магдебург (Cosmote Sport 8 HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 3 Poland HD, Sky Bundesliga 3 / HD, Sport 1 (hungary) / HD)
14:00 часа (Испания, Примера дивисион) Бетис – Ейбар (MAX Sport 2Sport+ HD, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, C More Sport 1 HD (finland), Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 2 Poland HD, Eleven Sports 2 UK (stream), LaLiga TV Bar / HD, ONE Sport Israel / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 3 / HD)
14:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Луго – Спортинг (Хихон) (LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R)
14:30 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Бърнли (Диема Спорт 2, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports MENA 11 HD, Canal+ 4K Ultra HD (pl), Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 4 HD (svk), EuroSport 1 Romania / HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, Idman TV, Irib Varzesh, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, RMC Sport 1 HD (France), Setanta Kazakhstan / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sky Sports Premier League / HD, Sky Ultra HD 1 (4K), Sport 1 Israel / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), Sport TV2 (portugal) / HD, Spíler 1 TV / HD, S Sport / HD (turkey), SuperSport 3 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD, TV2 Sport Premium HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Select HD)
15:00 часа (Турция, Суперлига) Аланияспор – Истанбул Башакшехир (beIN Sports Turkey 1 HD)
15:30 часа (Световно клубно първенство) Кашима Антлърс – Ривър Плейт (БНТ 3, beIN Sports MENA 1 HD, Irib Varzesh, MATCH! Futbol 3 / HD, RTS 2 (serbia), Sport 4 Israel / HD, Teledeporte / HD (España), Tivibu Spor 3 HD, TVP Sport / HD (Poland)
16:00 часа (Франция, Лига 2) Льо Авър – Валансиен (beIN MAX 7 HD (france)
16:00 часа (Франция, Лига 2) Ланс – Аячо (beIN Sports France 1 HD)
16:00 часа (Франция, Лига 2) Сошо – Лориен (beIN Sports France 3 HD)
16:00 часа (Гърция, Суперлига) Панайтоликос – Панатинайкос (ERT 1 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Фиорентина (MAX Sport 3, Arena Sport 1 BiH, Arena Sport 1 Serbia, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN MAX 6 HD (france), beIN Sports Turkey 3 HD, CBC Sport HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sports 2 HD (hellas), ONE2 Sport Israel / HD, Setanta Sports+ / HD, Sky Sport Calcio 1 / HD, Sky Sport Uno IT / HD, Sport TV1 (slovenia), Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 9 za, Telekom Sport RO 1 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Емполи – Сампдория (Arena Sport 5 HD Croatia, Arena Sport 5 Serbia)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Аталанта (Arena Sport 2 HD Croatia, Arena Sport 3 Serbia, Eleven Sports 2 Poland HD, Nova Sports 5 HD (hellas), SuperSport 5 HD (alb), Telekom Sport RO 4 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – СПАЛ (MAX Sport 1, Arena Sport 2 Serbia, Arena Sport 3 HD Croatia, beIN MAX 5 HD (france), Digi Sport 2 (hun) / HD, Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, Nova Sports 3 HD (hellas), ONE2 Sport Israel / HD, Sky Sport Serie A / HD, SuperSport 4 HD (alb), Telekom Sport RO 3 / HD)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Сасуоло – Торино (Аrena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 4 Serbia, Digi Sport 3 (hun), Nova Sports 4 HD (hellas)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Удинезе – Фрозиноне (Nova Sports 24 HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Херта (Евроспорт 2, beIN MAX 9 HD (france), Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 3 (rom), EuroSport 2 Bundesliga / HD, Sky Bundesliga 4 / HD, Viasat Sport Sweden / HD, ViaSport 3 HD (norge)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Хановер – Фортуна (Дюселдорф) (Cosmote Sport 8 HD, Sky Bundesliga 5 / HD)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Нюрнберг – Фрайбург (Cosmote Sport 9 HD, Sky Bundesliga 6 / HD)
16:30 часа (Германия, Бунедслига) РазенБалшпорт (Лайпциг) – Вердер (#Vamos / HD, beIN MAX 8 HD (france), Canal+ Poland / HD, Cosmote Sport 5 HD, Digi Sport 2 HD (svk), Fox Sports 4 HD (ned), Sky Bundesliga 3 / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 3 Israel / HD, TV3 MAX (denmark) / HD, Viasat Football Sweden / HD, ViaSport 1 HD (norge)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Щутгарт – Шалке 04 (beIN MAX 10 HD (france), Cosmote Sport 7 HD, Eleven Sports 3 Poland HD, M. Liga de Campeones 1 / HD, Sky Bundesliga 2 / HD)
17:00 часа (Англия, Чемпиъншип) Шефилд Уензди – Престън (Нова Спорт, Аrena Sport 1 / HD Slovakia, Sportdigital TV / HD, Telekanal Futbol, TV3 Sport HD (sweden), ViaSport 2 HD (norge)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Борнемут – Брайтън (beIN MAX 2 HD (turkey), beIN Sports MENA 12 HD, SuperSport 8 za)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Челси – Лестър (Диема Спорт 2, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 2 HD, Cosmote Sport 1 HD, Digi Sport 4 HD (svk), Futbol 1 (ukraine) / HD, Idman TV, Kwesé Free Sports, MATCH! Futbol 1 / HD, Setanta Kazakhstan / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 1 Israel / HD, Spíler 1 TV / HD, S Sport / HD (turkey), SuperSport 5 za / HD, TVPlay Sports Baltic / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Хъдърсфилд – Саутхемптън (SuperSport 12 za / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Манчестър Сити – Кристъл Палас (Диема Спорт, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), DAZN 1 Bar HD, M. Liga de Campeones / HD, Sky Sports PL (ROI only) / HD, Sport 2 Israel / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), Sport TV2 (portugal) / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD, TV2 Sport Premium HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Select HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Фулъм (SuperSport 6 za / HD)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Уест Хям – Уотфорд (beIN MAX 1 HD (turkey), SuperSport 11 za / HD)
17:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Овиедо – Малага (GOL (España), LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетико (Мадрид) – Еспаньол (MAX Sport 2Sport+ HD, beIN LaLiga / HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Turkey 4 HD, C More Sport 1 HD (finland), Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Eleven Sports 2 Belgium, Eleven Sports 4 Poland HD, LaLiga TV Bar / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Spíler 2 TV / HD, SuperSport 6 HD (alb), SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
17:30 часа (Португалия, А Лига) Фейрензе – Портимонензе (Sport TV4 (portugal) / HD)
17:30 часа (Португалия, А Лига) Тондела – Маритимо (Sport TV5 (portugal)
17:30 часа (Португалия, А Лига) Витория (Сетубал) – Санта Клара (Sport TV1 (portugal) / HD)
18:30 часа (Турция, Суперлига) Касъмпаша – Бешикташ (beIN Sports Turkey 1 HD, Digi Sport 3 (hun), Look Sport (romania) / HD, SportKlub HD (balkins)
18:30 часа (Световно клубно първенство) Реал (Мадрид) – Ал Аин (БНТ 3, beIN Sports France 1 HD, beIN Sports MENA 1 HD, Dvojka (RTV 2) / HD, ERT 1 / HD, Ictimai TV, Irib Varzesh, M4 Sport / HD (Hungary), MATCH! TV / HD, RTS 2 (serbia), RTS Deux HD (Suisse), RTÉ 2 Ireland / HD, Sport 4 Israel / HD, Tivibu Spor 1 / HD, TVE La 1 / HD, TVP Sport / HD (Poland), TVR 1 / TVR HD)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Киево – Интер (MAX Sport 3, Arena Sport 2 Serbia, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN MAX 9 HD (france), beIN Sports Turkey 3 HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Eleven Sports 1 UK (stream), Eleven Sports 2 Poland HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, Nova Sports 3 HD (hellas), ONE2 Sport Israel / HD, Setanta Sports+ / HD, Sky Sport Serie A / HD, Sport TV1 (slovenia), Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 9 za, Telekom Sport RO 4 / HD)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Парма – Болоня (Arena Sport 3 HD Croatia, Arena Sport 4 Serbia, Digi Sport 2 (hun) / HD, Nova Sports 4 HD (hellas), SuperSport 4 HD (alb), SuperSport 8 za)
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Сарагоса – Естремадура (LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R)
19:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Хъл Сити – Суонзи (Нова Спорт, beIN Sports MENA 12 HD, beIN Sports Turkey 4 HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main Event / HD, Sport 2 Israel / HD, TV3 Sport (den) / HD, Viasat Sport Sweden / HD, ViaSport 2 HD (norge)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Байерн (Евроспорт 2, beIN MAX 10 HD (france), BT Sport 2 / HD, Canal+ Poland / HD, Cosmote Sport 3 HD, Digi Sport 2 HD (svk), Digi Sport 3 (rom), Eleven Sports 2 Belgium, EuroSport 2 Bundesliga / HD, Fox Sports 4 HD (ned), Idman TV, M. Liga de Campeones 1 / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Sky Bundesliga 1 / HD, Sky Sport Arena IT / HD, Sky Sport Uno IT / HD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport 3 Israel / HD, Telekom Sport RO 3 / HD, Viasat Football Sweden / HD, Viasat Urheilu Finland HD, ViaSport 1 HD (norge)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Барселона – Селта (MAX Sport 2Sport+ HD, beIN LaLiga / HD, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, CBC Sport HD, C More Sport 1 HD (finland), Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 2 UK (stream), Eleven Sports 4 Poland HD, LaLiga TV Bar / HD, MATCH! Futbol 3 / HD, ONE Sport Israel / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia), Spíler 2 TV / HD, SuperSport 5 HD (alb), SuperSport 7 za / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, Ziggo Sport Select HD)
19:30 часа (Холандия, Ередивизи) Фортуна (Ситард) – Грьонинген (Fox Sports 2 / HD (ned)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Кардиф – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2, 6’Eren (den) / HD, beIN Sports MENA 2 HD, beIN Sports MENA 11 HD, BT Sport 1 / HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 1 HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 4 HD (svk), EuroSport 1 Romania / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, RMC Sport 1 HD (France), Setanta Kazakhstan / HD, Sky Sport Football IT / HD, Sport 1 Israel / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), Sport TV2 (portugal) / HD, Spíler 1 TV / HD, S Sport / HD (turkey), SuperSport 3 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD, TV2 Sport Premium HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD, Ziggo Sport Voetbal / HD)
20:00 часа (Португалия, А Лига) Беленензеш – Авеш (Sport TV1 (portugal) / HD, Sport TV África / HD)
20:00 часа (Румъния, Лига 1) Стяуа – ЧФР Клуж (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look Plus (romania) / HD, Telekom Sport RO 1 / HD)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) НАК Бреда – Хееренвеен (Fox Sports 3 (ned)
20:45 часа (Холандия, Ередивизи) ПСВ Айндховен – АЗ Алкмаар (MAX Sport 1, Arena Sport 1 / HD Slovakia, Foot+ Multisports 1 HD (253), Fox Sports 1 HD (ned), Nova Sports 5 HD (hellas), Polsat Sport Extra / HD, Sport 4 Israel / HD, Sportdigital TV / HD, Sport TV5 (portugal), SuperSport 6 HD (alb), Telekanal Futbol)
21:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Елче – Алмерия (OpenSport.es [$] (geo/R)
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Рома (MAX Sport 3, Arena Sport 2 Serbia, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN Sports France 2 HD, beIN Sports Turkey 2 HD, CBC Sport HD, DAZN 1 Bar HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 1 (svk) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Eleven Sports 1 Belgium, Eleven Sports 1 Poland HD, Eleven Sports 1 UK (stream), Eleven Sports 4 Poland HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, GOL (España), MATCH! TV / HD, Nova Sports 1 HD (Hellas), ONE2 Sport Israel / HD, Setanta Sports Eurasia / HD, Setanta Sports Georgia, Sport TV1 (slovenia), Sport TV3 (portugal) / HD, SuperSport 2 HD (alb), SuperSport 9 za, Telekom Sport RO 2 / HD, Ziggo Sport Select HD)
21:30 часа (Испания, Сегунда дивисион) Кордоба – Лас Палмас (OpenSport.es [$] (geo/R), SportKlub 3 (croatia), SportKlub 3 (serbia) / HD)
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетик (Билбао) – Валядолид (MAX Sport 2, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD, beIN Sports Turkey 3 HD, Canal+ Sport 2 HD (poland), C More Sport 1 HD (finland), Cosmote Sport 2 HD, DAZN 2 Bar HD, Digi Sport 2 HD (svk), Eleven Sports 2 UK (stream), LaLiga TV Bar / HD, ONE Sport Israel / HD, SportKlub 1 (croatia), SportKlub 1 (montenegro) HD, SportKlub 1 (serbia) HD, SportKlub 1 (slovenia), Spíler 2 TV / HD, SuperSport 7 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD, Telekom Sport RO 3 / HD)
21:45 часа (Холандия, Ередивизи) Екселсиор – Хераклес (Fox Sports 2 / HD (ned)
21:45 часа (Испания, Сегунда дивисион) Кадис – Депортиво (Ла Коруня) (Movistar Partidazo / HD)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Анже – Марсилия (Нова Спорт, beIN MAX 2 HD (turkey), Canal+ Décalé HD, Nova Sports 2 HD (hellas)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Бордо – Амиен (beIN MAX 5 HD (france)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Лил – Тулуза (beIN MAX 1 HD (turkey), beIN Sports France 3 HD, beIN Sports MENA 1 HD)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Монако – Гинган (Arena Sport 6 HD Croatia, beIN MAX 6 HD (france), MATCH! Futbol 1 / HD)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Монпелие – Лион (Диема Спорт 2, 5 STARS Israel / HD, Arena Sport 4 Serbia, Arena Sport 5 HD Croatia, beIN Sports Turkey 4 HD, BT Sport 3 / HD, Digi Sport 3 (hun), Foot+ HD, MATCH! Futbol 3 / HD, Nova Sports 4 HD (hellas), SuperSport 4 HD (alb), TV5 Monde Africa, TV5 Monde Maghreb-Orient / HD, Viasat Football Sweden / HD)
22:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Нант (Диема Спорт, 5 PLUS Israel / HD, Arena Sport 3 HD Croatia, Arena Sport 3 Serbia, beIN Sports Turkey 1 HD, BT Sport 2 / HD, Canal+ France / HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 3 (rom), Irib Varzesh, MATCH! Futbol 2 / HD, Nova Sports 3 HD (hellas), SuperSport 3 HD (alb), Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium / HD, ViaSport 3 HD (norge)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Реймс – Каен (beIN MAX 7 HD (france), beIN Sports MENA 11 HD)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Рен – Ним (beIN MAX 8 HD (france)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Сент Етиен – Дижон (beIN MAX 4 HD (france)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Страсбург – Ница (beIN MAX 9 HD (france), beIN Sports MENA 2 HD)
22:30 часа (Португалия, А Лига) Морейрензе – Боависта (Sport TV1 (portugal) / HD, Sport TV África / HD)

ПО ИНТЕРНЕТ
ФУТБОЛ
20:30 часа, Испания, Хирона – Хетафе – ТУК 
21:30 часа, Германия, Борусия (Д) – Борусия (М) – ТУК 
22:00 часа, Англия, Улвърхямптън – Ливърпул – ТУК
22:00 часа, Испания, Реал Сосиедад – Алавес – ТУК
БАСКЕТБОЛ
21:00 часа, Евролига, Панатинайкос – Милано – ТУК 
ЗИМНИ СПОРТОВЕ
11:15 часа, Световна купа, Ски-алпийски дисциплини – ТУК 
12:30 часа, Световна купа по сноуборд: Сноубордкрос – ТУК 
18:15 часа, Световна купа по биатлон – ТУК 
https://www.blitz.bg
Коментирай